Kariera

Úvodní stranaKariéra › Time Management I - Lucie Trnečková a Jakub Jeřábek

Organizátor vzdělávacích seminářů www.efektivniskoleni.cz

Obsazujeme pozici: Organizátor vzdělávacích seminářů www.efektivniskoleni.cz Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti organizace seminářů a jejich prodeje?   Popis Vaší činnosti: Organizování skupinových vzdělávacích seminářů  Obchodní a organizační komunikace se zákazníky (telefonicky, osobně, písemně) Organizační komunikace s lekt...

10.12.2019 Přečíst celé

Produkt specialista GINIS , aplikací veřejného sektoru

 Obsazujeme pozici: KONZULTANT EKONOMICKO-SPRÁVNÍHO SOFTWARU Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti poskytování IT služeb organizacím veřejného sektoru? Popis Vaší činnosti: Školení a podpora uživatelů ekonomického systému GINIS (www.gordic.cz) Analýza a návrhy řešení požadavků uživatelů, spolupráce s programátory Zavádění IS nových záka...

10.12.2019 Přečíst celé

Time Management I - Lucie Trnečková a Jakub Jeřábek

30.04.2019


V dubnu se v naší školicí místnosti konalo školení praktické školení na téma Time Management - řízení a organizace času. Zúčastnili se jej naši dva zaměstnanci Lucie Trnečková a Jakub Jeřábek. Mimo jiné se mohli přihlásit i naši zákazníci a veřejnost.

Je důležité umět ovládat svůj pracovní i soukromý čas, protože tím průběžně předcházíme stresu a např. syndromu vyhoření. A navíc je náš pracovní výkon potom efektivnější. 

Školila pro nás lektorka Mgr. Soňa Coufalová, se kterou spolupracujeme již od roku 2018 a školí pro nás i zajímavý kurz o asertivní komunikaci.

Nedílnou součástí kurzu byly i drobné testy a dostal se ke slovu každý účastník a měl možnost si vyzkoušet různá praktická cvičení.

Více se dozvíte o našemu kurzu zde: 

V případě bližších informací mě prosím kontaktujte emailem: lucie.trneckova@efektivniskoleni.cz nebo telefonicky na 777 938 996. 

 

 

 

 

 

 


Fotky:


Autor:

Lucie Trnečková

Organizace školení, obchodní a redakční činnost, marketing

Je součástí vzdělávacího týmu. www.efektivniskoleni.cz