Kariera

Úvodní stranaKariéra › Obce v rámci regionu Lanškrounska využívají elektronickou spisovnu

SPRÁVCE CLOUDOVÉ PLATFORMY MICROSOFT AZURE

Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti poskytování IT služeb organizacím veřejného sektoru? Popis Vaší činnosti: Konfigurace a optimalizace prostředí platformy Microsoft AZURE pro provoz informačního systému GINIS Analýza a návrhy řešení požadavků uživatelů, spolupráce s programátory Zavádění IS nových zákazníků veřejné sprá...

28.04.2022 Přečíst celé

KONZULTANT SPISOVÉ SLUŽBY

Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti poskytování IT služeb organizacím veřejného sektoru? Popis Vaší činnosti: Implementace, školení a podpora uživatelů systému spisové služby GINIS Zavádění spisové služby u nových zákazníků veřejné správy, samosprávy, škol Rozvoj spisové služby u stávajících zákazníků veřejné správy,...

28.04.2022 Přečíst celé

Obce v rámci regionu Lanškrounska využívají elektronickou spisovnu

24.09.2014


 V září letošního roku byl spuštěn pilotní projekt, technologického centra Lanškroun, na rozšíření elektronické spisové služby o část Spisovny. Do tohoto projektu se zapojili tři obce z regionu (Tatenice, Horní Čermná a Horní Třešňovec).

Po úvodním představení práce se Spisovnou a zaškolení práce v tomto modulu, obce spustili ostrý provoz.

A co vše Spisovna v elektronické spisové službě nabízí?

  • Tvorbu balíků nad vyřízenými dokumenty a spisy
  • Správu balíků
  • Správu výpůjček
  • Přípravu skartačního návrhu
  • Tisk skartačního protokolu
  • Archivní knihu
  • Efektivní vyhledávání
  • Přehledy

V plánu na příští rok je zapojení i dalších obcí TC Lanškroun do projektu rozšíření práce elektronické spisové službě, právě o Spisovnu.

Autor: Mgr. Jaromír Filip, spisová služba, registry


Fotky:


Autor:

Ing. Zdeněk Kindl

Ředitel společnosti. Ŕídí firemní procesy, rozvoj lidských zdrojů, marketingový mix. Vykonává funkci compliance manažera.

tel. 602564366, email: zdenek.kindl@asi.cz