Kariera

Úvodní stranaKariéra › Workshop distributora GORDIC® Distributor BNSOFT

SPRÁVCE CLOUDOVÉ PLATFORMY MICROSOFT AZURE

Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti poskytování IT služeb organizacím veřejného sektoru? Popis Vaší činnosti: Konfigurace a optimalizace prostředí platformy Microsoft AZURE pro provoz informačního systému GINIS Analýza a návrhy řešení požadavků uživatelů, spolupráce s programátory Zavádění IS nových zákazníků veřejné sprá...

28.04.2022 Přečíst celé

KONZULTANT SPISOVÉ SLUŽBY

Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti poskytování IT služeb organizacím veřejného sektoru? Popis Vaší činnosti: Implementace, školení a podpora uživatelů systému spisové služby GINIS Zavádění spisové služby u nových zákazníků veřejné správy, samosprávy, škol Rozvoj spisové služby u stávajících zákazníků veřejné správy,...

28.04.2022 Přečíst celé

Workshop distributora GORDIC® Distributor BNSOFT

11.05.2022


Dne 4. 5. 2022 se v krásném Hotelu Olberg v obci Olomučany konal workshop Distributora BNSOFT. Jeho účastníci byli z firem BNSOFT s.r.o., FPO s.r.o., ASI informační technologie s.r.o. a Korac spol. s r.o. v počtu 21 osob. Cílem workshopu bylo probrat základní dokumenty distributora, hodnoty, vize a cíle pro nadcházející roky. Celý workshop vedl lektor pan Nemrava z firmy Altego s.r.o.

 
Osnova workshopu:
1) Základní dokumenty
  •        Základní dokumenty distributora
  •        Vize distributora
  •        Mise distributora
  •        Hodnoty distributora
2) Priority 2022+
  •        Preference produktů vývoje distributora
  •        Dotační příležitosti
  •        Cloud, eCloud
  •        Webový klient GINIS
  •        Online služby
3) Víceúrovňová komunikace u větších organizací, nové formy komunikace
4) Produkty KYBEZ, nové produkty
 
Na workshopu jsme dostávali zajímavé podněty k naší práci od lektora, pracovali ve skupinách, vyměňovali si navzájem zkušenosti z praxe a plánovali budoucí strategii na nadcházející roky. Uspořádané školení, si myslím, bylo pro všechny účastníky přínosné, a věřím, že nebylo poslední.

 


Fotky:


Autor:

Jiří Ferbínek

Účetnictví

Odborník na ekonomická témata (Účetnictví, Pomocný analytický přehled, Evidence majetku - GINIS), kterým se věnuje již více než 12 let. Má bohaté zkušenosti s malými i velkými organizacemi.