Kariera

Úvodní stranaKariéra › Školení z marketingu Lucie Trnečková

Organizátor vzdělávacích seminářů www.efektivniskoleni.cz

Obsazujeme pozici: Organizátor vzdělávacích seminářů www.efektivniskoleni.cz Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti organizace seminářů a jejich prodeje?   Popis Vaší činnosti: Organizování skupinových vzdělávacích seminářů  Obchodní a organizační komunikace se zákazníky (telefonicky, osobně, písemně) Organizační komunikace s lekt...

10.12.2019 Přečíst celé

Produkt specialista GINIS , aplikací veřejného sektoru

 Obsazujeme pozici: KONZULTANT EKONOMICKO-SPRÁVNÍHO SOFTWARU Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti poskytování IT služeb organizacím veřejného sektoru? Popis Vaší činnosti: Školení a podpora uživatelů ekonomického systému GINIS (www.gordic.cz) Analýza a návrhy řešení požadavků uživatelů, spolupráce s programátory Zavádění IS nových záka...

10.12.2019 Přečíst celé

Školení z marketingu Lucie Trnečková

12.03.2019


Naši zaměstnanci mají možnost se během roku účastnit vzdělávacích seminářů nebo vícedenních kurzů. Zlepšuje se tím hlavně jejich kvalifikace a schopnosti. Díky tomu mohou odvádět lepší výkon a k zákazníkům přistupovat s větší odborností.

Během loňského roku se naše kolegyně Lucie Trnečková začala postupně angažovat do marketingových komunikací.

Vystudovala obor Informační technologie s ekonomickým zaměřením na Vyšší odborné škole v Šumperku.
Během studia ji zajímaly předměty zaměřené právě na marketing a propagaci, a proto se chce rozvíjet v této oblasti dál. Baví ji psaní a součástí kvalitního propagace je rovněž i tzv. copywriting.

To ji dovedlo k myšlence přihlásit se na Vysokou školu Tomáše Bati ve Zlíně, obor Marketingové komunikace – dálkově.
Mimo to preferuje samostudium, a proto čte i odbornou literaturu a absolvuje kurzy.
 

Těchto kurzů se již zúčastnila minulý rok:

 • Přednášky pro absolventy škol se zájmem o vzdělávání:

  1.) 16. 10. 2018 - Reklama v obsahové síti, Olomouc - Daniel Kotisa, Digital Marketing Strategist
  2.) 23. 10. 2018 - Copywriting, blog aneb jak psát a zaujmout - Tomáš Kasal, PR manažer a tiskovým mluvčí Muzea umění Olomouc
  3.) 06. 11. 2018 - Employer branding - blog, Instagram, Facebook - Pavla Lokajová, novinářka z Ostravy, spoluautorka a manažerka magazínu BusinessAnimals.cz
  4.) 13. 11. 2018 - SEO, reklama ve vyhledávání, PPC reklama - Soňa Petruželová, vedla největší Performance team H1.cz, nyní je Google certifikovanou trenérkou na mateřské dovolené.

  Všechny přednášky se konaly v Olomouci na Korunní pevnůstce – v Pevnosti poznání v prezentačním sále. Trvaly maximálně hodinu a půl a prezentovali úspěšní lidé z této branže.

 • Mimo jiné jsme pořádali 20. 8. 2018 na popud Lucie školení na téma Online marketing se specializací na SEO, PPC reklamu, uživatelskou přívětivost webu, PR pro veřejnost s našim externím zaměstnancem Bc. Miloslavem Ondillou, DiS., který rovněž vystudoval Marketingové komunikace na VŠTB ve Zlíně. 

Na konci března ji čeká dvoudenní kurz od společnosti Primakurzy.cz v Praze, zaměřen na Komplexní Facebook marketing. Bližší informace se dozvíte v dalším článku.
 

Aktualizace článku:

 • Dne 30. 5. se konaly přijímací zkoušky na dálkové studium oboru Marketingové komunikace VŠTB ve Zlíně. Lucie se v polovině června dozvěděla, že byla přijata do studia a stačí jen vyřídit formality.
 • Nadále se vzdělává v marketingu a další školení proběhlo 26. 6. 2019 na téma PPC reklama - Sklik a Google Ads kvůli převzetí klientů, kterým bude spravovat PPC reklamu. 

 


Fotky:


Autor:

Lucie Trnečková

Organizace školení, obchodní a redakční činnost, marketing

Je součástí vzdělávacího týmu. www.efektivniskoleni.cz