Kariera

Úvodní stranaKariéra › Přínos pro motivovaného zaměstnance

Organizátor vzdělávacích seminářů www.efektivniskoleni.cz

Obsazujeme pozici: Organizátor vzdělávacích seminářů www.efektivniskoleni.cz Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti organizace seminářů a jejich prodeje?   Popis Vaší činnosti: Organizování skupinových vzdělávacích seminářů  Obchodní a organizační komunikace se zákazníky (telefonicky, osobně, písemně) Organizační komunikace s lekt...

10.12.2019 Přečíst celé

Produkt specialista GINIS , aplikací veřejného sektoru

 Obsazujeme pozici: KONZULTANT EKONOMICKO-SPRÁVNÍHO SOFTWARU Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti poskytování IT služeb organizacím veřejného sektoru? Popis Vaší činnosti: Školení a podpora uživatelů ekonomického systému GINIS (www.gordic.cz) Analýza a návrhy řešení požadavků uživatelů, spolupráce s programátory Zavádění IS nových záka...

10.12.2019 Přečíst celé

Přínos pro motivovaného zaměstnance

01.01.2017


 Spokojení zaměstnanci jsou tím nejcennějším, co každá firma má. Kvalitní zázemí, spravedlivý systém odměňování a společenské akce pomáhají vytvářet schopný pracovní tým.

Po přestěhování do nových prostor jsou všichni pracovníci (včetně manažera) v jedné místnosti. Každý má k dispozici počítač nebo notebook s kancelářskými programy, připojením k internetu a firemní poště. K dispozici mají také bohatou knihovnu počítačových knih a časopisů, které má firma předplaceny.

Podnikání v IT službách je především o komunikaci mezi členy týmu. Dobrou náladu se snažíme utužovat na společenských i sportovních akcích. Byli jsme společně na horách, hráli paintball, pro děti zaměstnanců uspořádali Mikuláše, společně se každý rok bavíme na předvánočních akcích. Pravidelná jsou také setkání distributora GORDIC a oslavy narozenin. Většinu nákladů na akcích platí firma.

 

 


Fotky:


Autor:

Ing. Zdeněk Kindl

Ředitel společnosti. Ŕídí firemní procesy, rozvoj lidských zdrojů, marketingový mix. Vykonává funkci compliance manažera.

tel. 602564366, email: zdenek.kindl@asi.cz