Kariera

Úvodní stranaKariéra › Souboj VARů: Team Building v Mohelnickém Morava Campu

Organizátor vzdělávacích seminářů www.efektivniskoleni.cz

Obsazujeme pozici: Organizátor vzdělávacích seminářů www.efektivniskoleni.cz Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti organizace seminářů a jejich prodeje?   Popis Vaší činnosti: Organizování skupinových vzdělávacích seminářů  Obchodní a organizační komunikace se zákazníky (telefonicky, osobně, písemně) Organizační komunikace s lekt...

10.12.2019 Přečíst celé

Produkt specialista GINIS , aplikací veřejného sektoru

 Obsazujeme pozici: KONZULTANT EKONOMICKO-SPRÁVNÍHO SOFTWARU Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti poskytování IT služeb organizacím veřejného sektoru? Popis Vaší činnosti: Školení a podpora uživatelů ekonomického systému GINIS (www.gordic.cz) Analýza a návrhy řešení požadavků uživatelů, spolupráce s programátory Zavádění IS nových záka...

10.12.2019 Přečíst celé

Souboj VARů: Team Building v Mohelnickém Morava Campu

01.03.2019


Jak si můžete všimnout, pravidelně každý rok pořádáme sportovní turnaj - o putovní pohár, který získá VAR s nejlepším hodnocením ve sportovních hrách. 

V souboji se každoročně utká VAR ASI, BNSOFT, FPO a KORAC. V roce 2018 organizovala akci za ASI Lucie Trnečková.
 

Jak akce probíhala v roce 2018?

Akce se konala v pátek 15. 6. 2018 od 14 hodin v areálu restaurace GOLF a Morava Campu, kde byli účastníci ubytováni. Zúčastnilo se kolem 40 osob. 

Program zahrnoval 3 sportovní hry: volejbal, ping-pong, minigolf a další hry byly libovolné. Nechyběl ani bohatý raut, skvělá zábava a večerní pohoda u ohně s opékáním špekáčků. 
 

Vyhodnocení:

Nejlépe se umístili hráči z KORACu, kteří se stali výherci ve 2 aktivitách s pěkným umístěním na 1. místě a celkovými vítězi za rok 2018. Vítězové získali symbolický diplom a Bohemia Sekt.

V týmu převažovali muži, takže kdoví, jestli jsou členové sportovně založení a byla to jejich výhoda? Necháme se překvapit při příští události, kterou v roce 2019 kolegové z KORACu sami organizují.

 

Těšíme se na červen 2019, kdy se uskuteční další souboj! 

 

 


Fotky:


Autor:

Lucie Trnečková

Organizace školení, obchodní a redakční činnost, marketing

Je součástí vzdělávacího týmu. www.efektivniskoleni.cz