Kariera

Úvodní stranaKariéra › GORDIC slaví 20 let od svého založení

Organizátor vzdělávacích seminářů www.efektivniskoleni.cz

Obsazujeme pozici: Organizátor vzdělávacích seminářů www.efektivniskoleni.cz Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti organizace seminářů a jejich prodeje?   Popis Vaší činnosti: Organizování skupinových vzdělávacích seminářů  Obchodní a organizační komunikace se zákazníky (telefonicky, osobně, písemně) Organizační komunikace s lekt...

10.12.2019 Přečíst celé

Produkt specialista GINIS , aplikací veřejného sektoru

 Obsazujeme pozici: KONZULTANT EKONOMICKO-SPRÁVNÍHO SOFTWARU Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti poskytování IT služeb organizacím veřejného sektoru? Popis Vaší činnosti: Školení a podpora uživatelů ekonomického systému GINIS (www.gordic.cz) Analýza a návrhy řešení požadavků uživatelů, spolupráce s programátory Zavádění IS nových záka...

10.12.2019 Přečíst celé

GORDIC slaví 20 let od svého založení

04.02.2013


V pátek 1. února 2013 oslavila společnost GORDIC® dvacetileté výročí svého založení. Za tu dobu se společnost vypracovala v předního tvůrce a dodavatel informačních systémů se specializací na oblast veřejné správy. Toto zaměření, zejména díky identifikaci legislativní závislosti, bylo původním podnikatelským záměrem již od počátku existence firmy.

První produkty firmy představovala sada specializovaných ekonomických a agendových programů, které doposud – pochopitelně už v pokročilejší podobě – stále používají tisíce organizací veřejné správy. „Od roku 1990 podnikáme ve stejné oblasti, náš obrat se za tu dobu zvedl z půl milionu na téměř 800 milionů korun. Jsme pyšní na to, že GORDIC® je firma 100% česká, se 100% českým kapitálem a po celou dobu existence jsme se obešli bez úvěru,“ říká zakladatel společnosti, majitel a jednatel GORDIC®Jaromír Řezáč, který vidí 3 základy úspěchu své firmy: velká odbornost, vysoké nasazení a trocha potřebného štěstí.


Fotky:


Autor:

Ing. Zdeněk Kindl

Ředitel společnosti. Ŕídí firemní procesy, rozvoj lidských zdrojů, marketingový mix. Vykonává funkci compliance manažera.

tel. 602564366, email: zdenek.kindl@asi.cz