Kariera

Úvodní stranaKariéra › MS AZURE - nasazení a správa pro správce IT

Organizátor vzdělávacích seminářů www.efektivniskoleni.cz

Obsazujeme pozici: Organizátor vzdělávacích seminářů www.efektivniskoleni.cz Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti organizace seminářů a jejich prodeje?   Popis Vaší činnosti: Organizování skupinových vzdělávacích seminářů  Obchodní a organizační komunikace se zákazníky (telefonicky, osobně, písemně) Organizační komunikace s lekt...

10.12.2019 Přečíst celé

Produkt specialista GINIS , aplikací veřejného sektoru

 Obsazujeme pozici: KONZULTANT EKONOMICKO-SPRÁVNÍHO SOFTWARU Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti poskytování IT služeb organizacím veřejného sektoru? Popis Vaší činnosti: Školení a podpora uživatelů ekonomického systému GINIS (www.gordic.cz) Analýza a návrhy řešení požadavků uživatelů, spolupráce s programátory Zavádění IS nových záka...

10.12.2019 Přečíst celé

MS AZURE - nasazení a správa pro správce IT

07.07.2018


 V měsíci červnu jsme absolvovali týdenní seminář zaměřený na MS AZURE - správa pro IT správce. Cílem semináře bylo připravit a ověřit znalosti ve správě MS Azure při realizaci přechodu IS GINIS do cloud řešení na platformě MS Azure. Semináře se zůčastnil Zdeněk Kindl a Jakub Jeřábek.

 

Obsah kurzu

 • Cloudové služby a Azure technologie. (Správa služeb Azure pomocí modulů Azure Portal, Windows PowerShell a Azure Resource Manager.)
 • Nasazení a správa sítí Azure. (Konfigurace virtuálních sítí a připojení Azure. Tvorba virtuálních sítí.)
 • Implementace virtuálních počítačů. (Virtuální počítače Azure Resource Manager. Plánování virtuálních počítačů Azure. Nasazení virtuálních počítačů a šablon Azure Resource Manager. Tvorba virtuálních počítačů.)
 • Správa virtuálních počítačů. (Konfigurace virtuálních počítačů a disků virtuálního počítače. Řízení a monitorování virtuálních strojů Azure. Správa virtuálních počítačů.)
 • Implementace služeb Azure App. (Nasazení aplikací služeb v App. Nasazení a údržba webových aplikací. Konfigurace a monitorování webových aplikací a WebJobs. Nasazení mobilních aplikací. Aplikace mezi službami pomocí Azure Traffic Manager.)
 • Plánování a implementace služeb Azure. (Plánování služby úložiště. Nasazení a správa Azure Storage. Správa sítí pro šíření obsahu Azure (CDN). Implementace Azure Backup. Plánování a implementace Azure Site.)
 • Plánování a implementace Azure SQL. (Plánování a nasazení databáze Azure SQL. Implementace a správa databází Azure SQL. Správa zabezpečení a sledování databáze Azure SQL. Správa kontinuity provozu Azure SQL databáze.)
 • Implementace PaaS cloudových služeb. (Plánování a nasazení PaaS cloudových služeb. Správa a údržba PaaS cloudových služeb.)
 • Implementace Azure Active Directory. (Tvorba a správa nájemců Azure AD. Konfigurace přístupu k aplikacím a zdrojům pomocí služby Azure Active Directory. Přehled možností Azure AD Premium.)
 • Správa služby Active Directory. (Rozšíření domény služby Active Directory v Azure Infrastruktury (IaaS). Implementace synchronizace adresářů pomocí služby Azure AD Connect. Federace mezi Active Directory a Azure Active Directory.)
 • Implementace správy a automatizace Azure. (Implementace Microsoft Operation Management Suite (OMS). Automatizace Azure. Implementace řídících karet. Řízení automatizace Azure.)

Fotky:


Autor:

Ing. Zdeněk Kindl

Ředitel společnosti. Ŕídí firemní procesy, rozvoj lidských zdrojů, marketingový mix. Vykonává funkci compliance manažera.

tel. 602564366, email: zdenek.kindl@asi.cz