Kariera

Úvodní stranaKariéra › Národní portál pro odesílání e-skartace

SPRÁVCE CLOUDOVÉ PLATFORMY MICROSOFT AZURE

Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti poskytování IT služeb organizacím veřejného sektoru? Popis Vaší činnosti: Konfigurace a optimalizace prostředí platformy Microsoft AZURE pro provoz informačního systému GINIS Analýza a návrhy řešení požadavků uživatelů, spolupráce s programátory Zavádění IS nových zákazníků veřejné sprá...

28.04.2022 Přečíst celé

KONZULTANT SPISOVÉ SLUŽBY

Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti poskytování IT služeb organizacím veřejného sektoru? Popis Vaší činnosti: Implementace, školení a podpora uživatelů systému spisové služby GINIS Zavádění spisové služby u nových zákazníků veřejné správy, samosprávy, škol Rozvoj spisové služby u stávajících zákazníků veřejné správy,...

28.04.2022 Přečíst celé

Národní portál pro odesílání e-skartace

03.08.2022


V poslední době začíná probíhat čím dál větší počet e-skartací a s tím přibývá také problémů. Nejen, že mohou nastat problémy v metadatech a jejich následné opravě, ale také při samotném odesílání přes národní portál.

Někteří z Vás s elektronickou skartací začali již v dřívější době a také přístupy do portálu mají déle. Do loňského května byl v provozu starý portál pro elektronickou skartaci, přes který se vkládaly SIP balíčky. Od 03.05.2021 je v provozu nový portál, přes který se mají vkládat jak SIP balíčky pro e-výběr, tak i pro e-předání. Starý portál se již nepoužívá.

Dávejte pozor, na jaký portál SIP balíčky vkládáte. Pokud použijete starý odkaz tak se dostanete na starý portál, který Vás pustí i přihlásit. Balíčky se po dlouhé době do portálu nahrají ale s chybou a archiváři se k nim nedostanou.

 

Aktuální přístupy na nový portál jsou: https://portal.nacr.cz/cro


Autor:

Stanislava Komárková

Organizátor školení 

Je součástí vzdělávacího týmuwww.efektivniskoleni.cz, v rámci GORDIC školení je zaměřena na spisovou službu.