Kariera

Úvodní stranaKariéra › Ukončení rozhraní pro autorizovanou konverzi ve směru z elektronické do listinné podoby

SPRÁVCE CLOUDOVÉ PLATFORMY MICROSOFT AZURE

Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti poskytování IT služeb organizacím veřejného sektoru? Popis Vaší činnosti: Konfigurace a optimalizace prostředí platformy Microsoft AZURE pro provoz informačního systému GINIS Analýza a návrhy řešení požadavků uživatelů, spolupráce s programátory Zavádění IS nových zákazníků veřejné sprá...

28.04.2022 Přečíst celé

KONZULTANT SPISOVÉ SLUŽBY

Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti poskytování IT služeb organizacím veřejného sektoru? Popis Vaší činnosti: Implementace, školení a podpora uživatelů systému spisové služby GINIS Zavádění spisové služby u nových zákazníků veřejné správy, samosprávy, škol Rozvoj spisové služby u stávajících zákazníků veřejné správy,...

28.04.2022 Přečíst celé

Ukončení rozhraní pro autorizovanou konverzi ve směru z elektronické do listinné podoby

20.06.2022


 Jak jste již dříve byli informováni v dopisu z odboru eGovernmentu MVČR, bude docházek k ukončení rozhraní KZMÚ API1 pro autorizovanou konverzi ve směru z elektronické do listinné podoby.

Tato podpora bude ukončena k 30.6.2022. V případě autorizované konverze do listinné podoby je nutné od 1.7.2022 používat aplikaci CzechPoint, jak bylo uvedeno v dopise.

V modulu GINIS RAK nebude z tohoto důvodu možné používat autorizovanou konverzi do listinné podoby. Konverzi z listinné do elektronické podoby bude možné nadále používat až po nastavení nového rozhraní. S tímto nastavením a všech dalších podstatných náležitostí Vám s kolegy rádi pomůžeme.

Co se týká využívání modulu GINIS RAK pro ZDF (změnu datového formátu) zůstává tak, jak jste doposud byli zvyklí. Zde se Vás tato změna rozhraní nijak nedotkne.

 

Více informací naleznete na stránkách www.czechpoint.cz.

 

V případě dalších dotazů nás můžete kdykoliv kontaktovat.

 


Autor:

Stanislava Komárková

Organizátor školení 

Je součástí vzdělávacího týmuwww.efektivniskoleni.cz, v rámci GORDIC školení je zaměřena na spisovou službu.