Kariera

Úvodní stranaKariéra › Komplexní školení Facebook marketingu

Organizátor vzdělávacích seminářů www.efektivniskoleni.cz

Obsazujeme pozici: Organizátor vzdělávacích seminářů www.efektivniskoleni.cz Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti organizace seminářů a jejich prodeje?   Popis Vaší činnosti: Organizování skupinových vzdělávacích seminářů  Obchodní a organizační komunikace se zákazníky (telefonicky, osobně, písemně) Organizační komunikace s lekt...

10.12.2019 Přečíst celé

Produkt specialista GINIS , aplikací veřejného sektoru

 Obsazujeme pozici: KONZULTANT EKONOMICKO-SPRÁVNÍHO SOFTWARU Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti poskytování IT služeb organizacím veřejného sektoru? Popis Vaší činnosti: Školení a podpora uživatelů ekonomického systému GINIS (www.gordic.cz) Analýza a návrhy řešení požadavků uživatelů, spolupráce s programátory Zavádění IS nových záka...

10.12.2019 Přečíst celé

Komplexní školení Facebook marketingu

05.09.2020


3 září 2020 a druhý termín 4 září 2020 se konalo obsáhlé dvoudenní školení na Facebook marketing. Práce spočívala především v práci s Facebook Business Managerem. Je to prospěšný nástroj pro snažší a detailnější správu Facebookových stránek z pohledu online marketingu.

František se zúčastnil dvoudenního školení od společnosti Prima Future, web: www.primakurzy.cz v Praze.

  • Školení probíhalo v počítačové učebně s data projektorem a po celou dobu byla na prvním místě aktivní podpora i zpětná vazba od lektora Davida Šolce, který je také jednatelem firmy. 
  • Účast byla kolem 15 osob. Převážně lidé z IT nebo marketingových či rodinných firem, kteří se zajímají o marketing a správu FB stránek již delší dobu, ale mezi nimi se našlo i pár začátečníků. Doba školení byla vždy od 8:30 do 15:30. 
  • Školení bylo doplněno několika kratšími přestávkami na menší odpočinek a osvěžení paměti a také i hodinová polední pauza na oběd, při které se všichni odebrali do restaurace hned vedle budovy. 

V poslední den kurzu všichni studenti obdrželi certifikát o absolvování kurzu a k tomu přístup do online akademie, kde jsou všechny kapitoly probrány dopodrobna. Bonusem, který František získal za napsání recenze jsou video-kurzy: Facebook skupina a Chatbot na Facebooku.


Fotky:


Autor:

František Marada

 PHP programátor

Web marketing.