Kariera

Úvodní stranaKariéra › ASI podporuje studium svých zaměstnanců

Organizátor vzdělávacích seminářů www.efektivniskoleni.cz

Obsazujeme pozici: Organizátor vzdělávacích seminářů www.efektivniskoleni.cz Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti organizace seminářů a jejich prodeje?   Popis Vaší činnosti: Organizování skupinových vzdělávacích seminářů  Obchodní a organizační komunikace se zákazníky (telefonicky, osobně, písemně) Organizační komunikace s lekt...

10.12.2019 Přečíst celé

Produkt specialista GINIS , aplikací veřejného sektoru

 Obsazujeme pozici: KONZULTANT EKONOMICKO-SPRÁVNÍHO SOFTWARU Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti poskytování IT služeb organizacím veřejného sektoru? Popis Vaší činnosti: Školení a podpora uživatelů ekonomického systému GINIS (www.gordic.cz) Analýza a návrhy řešení požadavků uživatelů, spolupráce s programátory Zavádění IS nových záka...

10.12.2019 Přečíst celé

ASI podporuje studium svých zaměstnanců

21.12.2009


 

Ve firmě ASI informační technologie podporujeme vzdělání našich zaměstnanců. V nynější době studují vysokou školu hned tři.

 

Lenka Kindlová již druhým rokem navštěvuje Moravskou vysokou školu v Olomouci, kde se věnuje studijnímu oboru Management a ekonomika ve veřejném sektoru. Náplň studia jí tak pomáhá rozšířit znalosti nejen v oblasti účetnictví ve veřejné správě.

Miloslav Ondilla začal studovat marketing a reklamu zaměřenou na praxi na univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně, na které vyučuje např. marketingový ředitel firmy Baťa. Jelikož se marketingem ve firmě a hlavně pro zákazníky (internetový marketing) zabývá, rozhodně využije teoretické informace a praktické poznatky ze studia. Ročníkovou práci píše na téma Propagace v oblasti turistiky a regionálního rozvoje, zaměří se tak na portál Znatemapu.cz, který provozujeme.

Magda Přikrylová se zase věnuje prvním rokem studijnímu programu Informační věda na Slezské univerzitě v Opavě, jehož hlavní náplní je studium pohybu informací ve společnosti, který v dnešní době probíhá především prostřednictvím internetu a knihovnických databází.

ASI se nám na termíny návštěv školy a na období skládání zkoušek přizpůsobuje, což velmi oceňujeme. A doufáme, že díky nově nabytým znalostem, bude naše práce ještě kvalitnější.


Autor:

Ing. Zdeněk Kindl

Ředitel společnosti. Ŕídí firemní procesy, rozvoj lidských zdrojů, marketingový mix. Vykonává funkci compliance manažera.

tel. 602564366, email: zdenek.kindl@asi.cz