Kariera

Úvodní stranaKariéra › Prezentační dovedností II. - Firemní prezentace Lucie Trnečková a Jakub Jeřábek

Organizátor vzdělávacích seminářů www.efektivniskoleni.cz

Obsazujeme pozici: Organizátor vzdělávacích seminářů www.efektivniskoleni.cz Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti organizace seminářů a jejich prodeje?   Popis Vaší činnosti: Organizování skupinových vzdělávacích seminářů  Obchodní a organizační komunikace se zákazníky (telefonicky, osobně, písemně) Organizační komunikace s lekt...

10.12.2019 Přečíst celé

Produkt specialista GINIS , aplikací veřejného sektoru

 Obsazujeme pozici: KONZULTANT EKONOMICKO-SPRÁVNÍHO SOFTWARU Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti poskytování IT služeb organizacím veřejného sektoru? Popis Vaší činnosti: Školení a podpora uživatelů ekonomického systému GINIS (www.gordic.cz) Analýza a návrhy řešení požadavků uživatelů, spolupráce s programátory Zavádění IS nových záka...

10.12.2019 Přečíst celé

Prezentační dovedností II. - Firemní prezentace Lucie Trnečková a Jakub Jeřábek

23.08.2019


Ve čtvrtek 22. 8. 2019 se konalo pokračování školení z prezentačních dovedností zaměřené na firemní prezentaci s lektorkou Mgr. Marií Princlovou. Tentokrát vše proběhlo ve wellness hotelu Premium ve Znojmě ve vinařském salonku. Po celou dobu programu měli účastníci k dispozici coffee break - obložené pečivo nebo sladký dezert a k pití kávu, čaj a vodu. 

V polovině programu nechyběl ani oběd, který jsme si všichni společně vychutnali  v hotelové restauraci. 

Na začátku semináře jsme si zopakovali, co jsme se naučili minule a vše opět probíhalo formou workshopu. Každý se zapojil a měli jsme k vypracování úkoly. Prošli jsme si důležité tipy, jak na efektivní prezentaci v Powerpointu a druhou část jsme věnovali více praktické části - prezentování ve skupinách. 

Každý si z kurzu opět odnesl nové poznatky, na čem může nadále pracovat a dostali jsme i kladné vyhodnocení na náš výkon od minulého školení. 

Prostředí bylo příjemné, kolektiv se spřátelil a hezky se nám všem pracovalo ve skupinách. Návrh od lektory na příští školení kurz je věnovat alespoň 30 minut individuální prezentaci každého účastníka a následné natočení videa k posouzení zpětné vazby. 

 


Fotky:


Autor:

Lucie Trnečková

Organizace školení, obchodní a redakční činnost, marketing

Je součástí vzdělávacího týmu. www.efektivniskoleni.cz