Kariera

Úvodní stranaKariéra › Školení obchodního telefonování Lucie Trnečková

Organizátor vzdělávacích seminářů www.efektivniskoleni.cz

Obsazujeme pozici: Organizátor vzdělávacích seminářů www.efektivniskoleni.cz Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti organizace seminářů a jejich prodeje?   Popis Vaší činnosti: Organizování skupinových vzdělávacích seminářů  Obchodní a organizační komunikace se zákazníky (telefonicky, osobně, písemně) Organizační komunikace s lekt...

10.12.2019 Přečíst celé

Produkt specialista GINIS , aplikací veřejného sektoru

 Obsazujeme pozici: KONZULTANT EKONOMICKO-SPRÁVNÍHO SOFTWARU Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti poskytování IT služeb organizacím veřejného sektoru? Popis Vaší činnosti: Školení a podpora uživatelů ekonomického systému GINIS (www.gordic.cz) Analýza a návrhy řešení požadavků uživatelů, spolupráce s programátory Zavádění IS nových záka...

10.12.2019 Přečíst celé

Školení obchodního telefonování Lucie Trnečková

01.03.2018


Jak získat nové tipy na úspěšné obchodní telefonování se zákazníky? Jak si osvojit zaručené metody známého obchodního kouče Miroslava Prince? K tomu vám zaručeně poslouží tento kurz.

Lucie absolvovala jednodenní seminář o obchodním telefonování v Brně.

  • 20. 2. 2018 - Jak zvýšit úspěšnost telefonování, Brno - lektor: Miroslav Princ

Krátce o lektorovi:

M. Princ působil přes 20 let na obchodních pozicích, při nichž si sjednal po telefonu tisíce obchodních jednání. Nejen v ČR, ale i např. v Kanadě a v USA.
Poté se rozhodl pro velkou změnu a vydal v roce 2013 knihu Jak uspět při obchodním telefonování. Učí a předává své zkušenosti obchodníkům i vedoucím obchodních týmů pomocí jeho osvědčených nástrojů, školení, publikací, apod.

 

Průběh školení: 

Seminář proběhl výkladem od lektora i formou dialogu. Bylo možné prát se na dotazy a lektor aplikoval odpovědi na konkrétních příkladech. Představil své rady a tipy, které využívá během koučování obchodníků, kteří chtějí úspěšněji prodávat.
Př. zavrhuje používání slova Nabídka (vyvolává odmítací reflex u lidí) a zaměňuje jej slovy Představit, Doporučit apod., dále bychom měli hovořit s klientem tak, jako bychom mluvili k sobě samému (jak to vyhovuje nám). Prakticky vysvětlil další tipy dle jeho struktury P-I-Z-Z-A (pozornost, informovat, zaujmout, 
zeptat se, akce).

Součástí kurzu byly i tištěné materiály a kniha M. Prince o obchodním telefonování. Mimo jiné na jeho webu můžete sledovat tipy, newslettery nebo videa. Např. Rozhovor s úspěšným obchodníkem Janem Laiblem.

Pro více informací přejděte na web: www.prodejpotelefonu.cz


Fotky:


Autor:

Lucie Trnečková

Organizace školení, obchodní a redakční činnost, marketing

Je součástí vzdělávacího týmu. www.efektivniskoleni.cz