Kariera

Úvodní stranaKariéra › Prezentačních dovedností Lucie Trnečková a Jakub Jeřábek

Organizátor vzdělávacích seminářů www.efektivniskoleni.cz

Obsazujeme pozici: Organizátor vzdělávacích seminářů www.efektivniskoleni.cz Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti organizace seminářů a jejich prodeje?   Popis Vaší činnosti: Organizování skupinových vzdělávacích seminářů  Obchodní a organizační komunikace se zákazníky (telefonicky, osobně, písemně) Organizační komunikace s lekt...

10.12.2019 Přečíst celé

Produkt specialista GINIS , aplikací veřejného sektoru

 Obsazujeme pozici: KONZULTANT EKONOMICKO-SPRÁVNÍHO SOFTWARU Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti poskytování IT služeb organizacím veřejného sektoru? Popis Vaší činnosti: Školení a podpora uživatelů ekonomického systému GINIS (www.gordic.cz) Analýza a návrhy řešení požadavků uživatelů, spolupráce s programátory Zavádění IS nových záka...

10.12.2019 Přečíst celé

Prezentačních dovedností Lucie Trnečková a Jakub Jeřábek

18.06.2019


 V pátek 14. 6. 2019 proběhlo v sídle firmy BNSOFT ve Znojmě školení na téma Zásady efektivní moderní prezentace od známé a velmi profesionální firmy Altego. Školením nás provedla lektorka Mgr. Marie Princlová, na které byly znát dlouholeté zkušenosti za dob působení na vyšších pozicích ve firmách, v oblastech komunikace a prezentování před publikem.

Školení bylo velmi praktické a atmosféra působila přátelským dojmem. Zahájení bylo od 9 hodin a každý nevěřil, co se bude dít celých 8 vyučovacích hodin. Nakonec kurz všichni absolvovali až do 17 hodiny a při zakončení kurzu většina osob uznala, že se dozvěděli o sobě nové vlastnosti i schopnosti a ví, na čem mají do budoucna zapracovat.

Rovněž práce v kolektivu byla přínosná. Měli jsme možnost poznat nové lidi a pracovat ve skupinách. Při závěru jsme si všichni navzájem sdělili naše pocity a dojmy z kurzu a byl zájem o další pokračování. Tak příště možná s mikrofonem. 

 

Obsah školení:

A. Příprava prezentace

- struktura obchodního rozhovoru a role prezentace v ní

B. Provedení prezentace

- osobnost prezentujícího

- osobní prezentace

- prezentace firmy

- prezentace produktů

C. Vyhodnocení prezentace

D. Závěr 


Fotky:


Autor:

Lucie Trnečková

Organizace školení, obchodní a redakční činnost, marketing

Je součástí vzdělávacího týmu. www.efektivniskoleni.cz