Kariera

Úvodní stranaKariéra › Zahájení prázdninového provozu - akce v Čechách pod Kosířem

SPRÁVCE CLOUDOVÉ PLATFORMY MICROSOFT AZURE

Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti poskytování IT služeb organizacím veřejného sektoru? Popis Vaší činnosti: Konfigurace a optimalizace prostředí platformy Microsoft AZURE pro provoz informačního systému GINIS Analýza a návrhy řešení požadavků uživatelů, spolupráce s programátory Zavádění IS nových zákazníků veřejné sprá...

28.04.2022 Přečíst celé

KONZULTANT SPISOVÉ SLUŽBY

Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti poskytování IT služeb organizacím veřejného sektoru? Popis Vaší činnosti: Implementace, školení a podpora uživatelů systému spisové služby GINIS Zavádění spisové služby u nových zákazníků veřejné správy, samosprávy, škol Rozvoj spisové služby u stávajících zákazníků veřejné správy,...

28.04.2022 Přečíst celé

Zahájení prázdninového provozu - akce v Čechách pod Kosířem

09.08.2013


V pátek 21.6.2013 jsme uspořádali letní setkání Gordic Distributor Východ, tentokrát v podhůří nejvyšší hory Hané, v Čechách pod Kosířem. Akce se zúčastnilo téměř 40 pracovníků firem ASI, BNSOFT, FPO a KORAC.

Po příjezdu se všichni ubytovali a ve 14 hodin začala orientační hra spojená s výstupem na Velký Kosíř k nově postavené rozhledně. Cestou bylo připraveno několik úkolů, které se všem, i přes velké horko, podařilo zvládnout. Rozhledna ještě bohužel nebyla otevřená, ale mohli jsme se alespoň pokochat pohledem na tuto zajímavou stavbu.
Před večeří někteří z přítomných využili možnost sportovních aktivit na hřišti nebo v bazénu.

Večerní program začal zábavnou soutěžní hrou Český film, kterou moderoval Jarda Kapounek a vítězem se stalo tříčlenné družstvo z BNSOFTU. Družstva BNSOFTu také obsadila první dvě místa v odpolední hře.
Následovala volná zábava s tancem do pozdních ranních hodin.


Fotky:


Autor:

Ing. Zdeněk Kindl

Ředitel společnosti. Ŕídí firemní procesy, rozvoj lidských zdrojů, marketingový mix. Vykonává funkci compliance manažera.

tel. 602564366, email: zdenek.kindl@asi.cz