Kariera

Úvodní stranaKariéra › Modernizace firmy

Organizátor vzdělávacích seminářů www.efektivniskoleni.cz

Obsazujeme pozici: Organizátor vzdělávacích seminářů www.efektivniskoleni.cz Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti organizace seminářů a jejich prodeje?   Popis Vaší činnosti: Organizování skupinových vzdělávacích seminářů  Obchodní a organizační komunikace se zákazníky (telefonicky, osobně, písemně) Organizační komunikace s lekt...

10.12.2019 Přečíst celé

Produkt specialista GINIS , aplikací veřejného sektoru

 Obsazujeme pozici: KONZULTANT EKONOMICKO-SPRÁVNÍHO SOFTWARU Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti poskytování IT služeb organizacím veřejného sektoru? Popis Vaší činnosti: Školení a podpora uživatelů ekonomického systému GINIS (www.gordic.cz) Analýza a návrhy řešení požadavků uživatelů, spolupráce s programátory Zavádění IS nových záka...

10.12.2019 Přečíst celé

Modernizace firmy

15.02.2018


Modernizace firmy aneb sekyrka a vrtačka v akci

Před měsícem jsme u nás ve firmě započali úpravy školící místnosti, na nichž se podíleli zaměstnanci naší firmy. Říkáte si, proč tohle všechno následovalo?

Ze dvou prostých důvodů. Jak po stránce vizuální, aby se tu návštěvníci cítili dobře, tak i dle funkčních požadavků, aby se nám lépe pracovalo.

Ve školící místnosti proběhla rekonstrukce, kterou dostali na starost odborníci na technické práce, ale součástí týmu byli i naši dva zaměstnanci. Jejich úkolem bylo vhodně umístit data projektor a namontovat plátno na stěnu. Vše co k tomu potřebovali, bylo nářadí, síla, zručnost a vysavač. A takhle u nás ve firmě trávíme čas… po tvrdé dřině si dali svačinku a byli spokojení.


Fotky:


Autor:

Lucie Trnečková

Organizace školení, obchodní a redakční činnost, marketing

Je součástí vzdělávacího týmu. www.efektivniskoleni.cz