Kariera

Úvodní stranaKariéra › Modernizace firmy

SPRÁVCE CLOUDOVÉ PLATFORMY MICROSOFT AZURE

Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti poskytování IT služeb organizacím veřejného sektoru? Popis Vaší činnosti: Konfigurace a optimalizace prostředí platformy Microsoft AZURE pro provoz informačního systému GINIS Analýza a návrhy řešení požadavků uživatelů, spolupráce s programátory Zavádění IS nových zákazníků veřejné sprá...

28.04.2022 Přečíst celé

KONZULTANT SPISOVÉ SLUŽBY

Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti poskytování IT služeb organizacím veřejného sektoru? Popis Vaší činnosti: Implementace, školení a podpora uživatelů systému spisové služby GINIS Zavádění spisové služby u nových zákazníků veřejné správy, samosprávy, škol Rozvoj spisové služby u stávajících zákazníků veřejné správy,...

28.04.2022 Přečíst celé

Modernizace firmy

15.02.2018


Modernizace firmy aneb sekyrka a vrtačka v akci

Před měsícem jsme u nás ve firmě započali úpravy školící místnosti, na nichž se podíleli zaměstnanci naší firmy. Říkáte si, proč tohle všechno následovalo?

Ze dvou prostých důvodů. Jak po stránce vizuální, aby se tu návštěvníci cítili dobře, tak i dle funkčních požadavků, aby se nám lépe pracovalo.

Ve školící místnosti proběhla rekonstrukce, kterou dostali na starost odborníci na technické práce, ale součástí týmu byli i naši dva zaměstnanci. Jejich úkolem bylo vhodně umístit data projektor a namontovat plátno na stěnu. Vše co k tomu potřebovali, bylo nářadí, síla, zručnost a vysavač. A takhle u nás ve firmě trávíme čas… po tvrdé dřině si dali svačinku a byli spokojení.


Fotky:


Autor:

Lucie Trnečková

Organizace školení, obchodní a redakční činnost, marketing

Je součástí vzdělávacího týmu. www.efektivniskoleni.cz