Kariera

Úvodní stranaKariéra › Čtyři klíčová slova k větší pohodě a menší míře stresu

SPRÁVCE CLOUDOVÉ PLATFORMY MICROSOFT AZURE

Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti poskytování IT služeb organizacím veřejného sektoru? Popis Vaší činnosti: Konfigurace a optimalizace prostředí platformy Microsoft AZURE pro provoz informačního systému GINIS Analýza a návrhy řešení požadavků uživatelů, spolupráce s programátory Zavádění IS nových zákazníků veřejné sprá...

28.04.2022 Přečíst celé

KONZULTANT SPISOVÉ SLUŽBY

Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti poskytování IT služeb organizacím veřejného sektoru? Popis Vaší činnosti: Implementace, školení a podpora uživatelů systému spisové služby GINIS Zavádění spisové služby u nových zákazníků veřejné správy, samosprávy, škol Rozvoj spisové služby u stávajících zákazníků veřejné správy,...

28.04.2022 Přečíst celé

Čtyři klíčová slova k větší pohodě a menší míře stresu

15.02.2019


Jak se vyvarovat stresu, získat motivaci, udržet si fyzickou kondici a mít z toho života taky něco?
Poradíme vám, jak se my v ASI udržujeme nejen fit, ale umíme se i bavit.

Ve sklepních prostorách se nachází tělocvična s cvičebními nástroji, kterou pravidelně využíváme k odbourání stresu, protažení celého těla nebo pro odreagování.

Co zde najdete?
Nachází se v ní běžecký pás, který se dá využít jak k běhání s nastavením různých rychlostí a sklonem do kopce, tak i k rychlochůzi. Druhá volba je hlavně pro ženy. Rozproudíte tělo a vyčistíte si hlavu a to je při práci hlavou důležité!

Další cvičící stroje, jaké tu můžete najít je posilovací lavice, žebřiny, činky, rotoped, mini trampolína nebo např. boxovací pytel. K poslechu si lze pustit na televizi hudební kanál Óčko a také si můžeme připojit přímo na běžeckém pásu mobil k reproduktorům.

Mimo místnost, v předsíni se nachází ping-pongový stůl. Trošku dynamičnosti a více pohybu či naopak zapojení více osob do hry je také vítáno. Ping-pong se hodí i při firemním večírku nebo jiné společenské události.

K čemu se tato místnost dá ještě využít?
Jako místnost k pořádání firemních akcí nebo oslav. Každý rok se snažíme, aby byl večírek něčím zajímavý. V roce 2018 jsme zahájili vánoční večírek Únikovou hrou v Olomouci – moderní živá týmová hra, která vás alespoň na chvíli odnese od reality, následoval vánoční oběd v restauraci Lobster a zakončili jsme to firemním večírkem u nás na firmě v přátelském kruhu s dobrým pohoštěním i pitím a povídáním. Nezůstalo jen u toho, nakonec jsme využili místnost i k tanci. 

Uvidíte, že jakmile si najdete vlastní způsob relaxace a zvyknete si na pravidelný pobyb, získáte víc energie a okolí si toho všimne. 
 


Fotky:


Autor:

Lucie Trnečková

Organizace školení, obchodní a redakční činnost, marketing

Je součástí vzdělávacího týmu. www.efektivniskoleni.cz