Kariera

Úvodní stranaKariéra › „Olympijské hry GORDIC Východ“ - setkání pracovníků Distributora GORDIC - východ

SPRÁVCE CLOUDOVÉ PLATFORMY MICROSOFT AZURE

Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti poskytování IT služeb organizacím veřejného sektoru? Popis Vaší činnosti: Konfigurace a optimalizace prostředí platformy Microsoft AZURE pro provoz informačního systému GINIS Analýza a návrhy řešení požadavků uživatelů, spolupráce s programátory Zavádění IS nových zákazníků veřejné sprá...

28.04.2022 Přečíst celé

KONZULTANT SPISOVÉ SLUŽBY

Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti poskytování IT služeb organizacím veřejného sektoru? Popis Vaší činnosti: Implementace, školení a podpora uživatelů systému spisové služby GINIS Zavádění spisové služby u nových zákazníků veřejné správy, samosprávy, škol Rozvoj spisové služby u stávajících zákazníků veřejné správy,...

28.04.2022 Přečíst celé

„Olympijské hry GORDIC Východ“ - setkání pracovníků Distributora GORDIC - východ

04.01.2013


Ve dnech 21.- 22.9.2012 se konalo každoroční setkání pracovníků Distributora GORDIC - východ, tentokrát v Loučné nad Desnou. Setkání tento rok organizovala firma ASI informační technologie s.r.o.

Jelikož se držíme hesla sportem ke zdraví, pojali jsme setkání velice sportovně. Zorganizovali jsme Olympijské hry pro jednotlivé týmy z VARů Distributora GORDIC - východ: ASI, BNSOFT, FPO a KORAC.

Soutěžilo se v 6 disciplínách, a to ve volejbale, nohejbale, squashi, malé kopané, rybaření a skládání puzzle. Všechny týmy sestavily pro jednotlivé disciplínu své mužstvo. Celý den se bojovalo o drahocené body z jednotlivých disciplín. 

V podvečer, před chutnou večeří, proběhlo sečtení a vyhlášení výsledků. Celkovým vítězem se nakonec stal tým ASI, o jeden jediný bod před týmem z BNSOFTu.


Fotky:


Autor:

Ing. Tomáš Appl

Produkt specialista, projekt manažer

Specialista, který Vám pomůže s efektivním zvládnutím GORDIC GINIS platformy v oblasti ekonomiky, mezd, personalistiky a řízení organizace.