Kariera

Úvodní stranaKariéra › „Olympijské hry GORDIC Východ“ - setkání pracovníků Distributora GORDIC - východ

Organizátor vzdělávacích seminářů www.efektivniskoleni.cz

Obsazujeme pozici: Organizátor vzdělávacích seminářů www.efektivniskoleni.cz Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti organizace seminářů a jejich prodeje?   Popis Vaší činnosti: Organizování skupinových vzdělávacích seminářů  Obchodní a organizační komunikace se zákazníky (telefonicky, osobně, písemně) Organizační komunikace s lekt...

10.12.2019 Přečíst celé

Produkt specialista GINIS , aplikací veřejného sektoru

 Obsazujeme pozici: KONZULTANT EKONOMICKO-SPRÁVNÍHO SOFTWARU Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti poskytování IT služeb organizacím veřejného sektoru? Popis Vaší činnosti: Školení a podpora uživatelů ekonomického systému GINIS (www.gordic.cz) Analýza a návrhy řešení požadavků uživatelů, spolupráce s programátory Zavádění IS nových záka...

10.12.2019 Přečíst celé

„Olympijské hry GORDIC Východ“ - setkání pracovníků Distributora GORDIC - východ

04.01.2013


Ve dnech 21.- 22.9.2012 se konalo každoroční setkání pracovníků Distributora GORDIC - východ, tentokrát v Loučné nad Desnou. Setkání tento rok organizovala firma ASI informační technologie s.r.o.

Jelikož se držíme hesla sportem ke zdraví, pojali jsme setkání velice sportovně. Zorganizovali jsme Olympijské hry pro jednotlivé týmy z VARů Distributora GORDIC - východ: ASI, BNSOFT, FPO a KORAC.

Soutěžilo se v 6 disciplínách, a to ve volejbale, nohejbale, squashi, malé kopané, rybaření a skládání puzzle. Všechny týmy sestavily pro jednotlivé disciplínu své mužstvo. Celý den se bojovalo o drahocené body z jednotlivých disciplín. 

V podvečer, před chutnou večeří, proběhlo sečtení a vyhlášení výsledků. Celkovým vítězem se nakonec stal tým ASI, o jeden jediný bod před týmem z BNSOFTu.


Fotky:


Autor:

Ing. Tomáš Appl

Produkt specialista, projekt manažer

Specialista, který Vám pomůže s efektivním zvládnutím GORDIC GINIS platformy v oblasti ekonomiky, mezd, personalistiky a řízení organizace.