Aktuality

Úvodní stranaAktuality

ASI informační technologie s.r.o. - Mohelnice

Úspěch v soutěži obce Moravičany - The Best 2021

23.11.2021


Jako každý rok probíhá soutěž  EGOVERNMENT THE BEST 2021 , která se zaměřuje na zajímavé projekty v elektronizaci veřejné správy. V roce 2021 se jednalo již o 16. ročník této soutěže. Do všech kategorií bylo tentokrát přihlášeno 39 zajímavých projektů. I my jsme ve spolupráci s obcí Moravičany přihlásili projekt na jejich kompletní cloudové řešení, na kterém jsme pracovali v letošním roce.

S popisem řešení Vás více seznámíme v dalším článku a v časopise GORINFO, který vychází v prosinci 2021.

Vyhlášení soutěže připadlo na 22.11.2021, kde v kategorii obcí se Obec Moravičany umístila na 1. místě s projektem:

Cloudový provoz ekonomického systému, spisové služby i kancelářských aplikací

Tímto bychom se chtěli i my připojit ke gratulaci obecnímu úřadu. Jsme rádi, že tento náš společný projekt byl oceněn místem nejvyšším, a že bude inspirací pro další města a obce.

 

 

"Egovernment The Best 2021 je soutěžní sbírka nejzajímavějších projektů elektronizace veřejné správy v ČR.

Snahou magazínu Egovernment je touto cestou shromáždit a prezentovat projekty, které byly (případně právě jsou) v rámci státní a veřejné správy v daném roce realizovány a mohou být inspirativní ostatním. Jednotlivé projekty mezi sebou soutěží  v rámci několika kategorií.  " - čerpáno z webu https://www.egovernment.cz/inpage/best-2021/

 


Fotky:


Autor:

Ing. Tomáš Appl

Produkt specialista, projekt manažer

Specialista, který Vám pomůže s efektivním zvládnutím GORDIC GINIS platformy v oblasti ekonomiky, mezd, personalistiky a řízení organizace.