Aktuality

Úvodní stranaAktuality

ASI informační technologie s.r.o. - Mohelnice

Servisní návštěvy v roce 2021

22.12.2020


Rok 2020 je bezesporu rokem velkého tématu – Covid. Změnil životy mnoha lidí. Naučili jsme se s rouškami žít, ale i pracovat. Naše životy Covid změnil a měnit i nadále bude. Mnoho firem muselo ukončit svou činnost, naopak některým současná situace pomohla.

U nás v ASI informační technologie s.r.o. jsme zažili během roku 2020 dvě období, kdy jsme zůstali na tzv. homeoffice. Nebyla to lehká období, ale zvládli jsme je. Naše služby Vám byly nadále k dispozici, i když jen vzdáleně.

Nakonec se ale vždy situace zlepšila natolik, že jsme opět mohli vyjíždět za Vámi. Co si budeme namlouvat, osobní přístup je při řešení problémů vždy lepší. Co se tedy mě týká a servisních zásahů u Vás určitě ano.

Jestliže se situace nijak zásadně nezmění, tak budu rád, když budeme i nadále počítat spíše se servisními návštěvami přímo u Vás.

Jestliže nám po Vánocích a po Novém roce naše vláda opět zpřísní pravidla, a dostat se k Vám bude náročnější, nebojte se i tak volat, když bude potřeba cokoli řešit. Je spousta věcí, které můžeme spolu řešit na dálku a víme jak na to.

 


Fotky:


Autor:

Bc. Tomáš Winige

Produkt specialista, servisní technik který Vás zároveň poučí i o registrech využívaných na obcích a městech (registr obyvatel, nemovitotí a matrikou).