Aktuality

Úvodní stranaAktuality

ASI informační technologie s.r.o. - Mohelnice

Jak na přípravu jednání a porad

20.11.2023


Modul USN - proč pořídit tento modul a začít s jeho používáním?

Pracujete ve státní správě, na obci či městě? Zpracováváte a připravujete pro jednotlivá jednání materiály ať už pro výbory, komise, zastupitelstva a rady?

Tak právě pro Vás je určen náš modul USN – usnesení a porady. Modul Vám umožní přípravu jakýchkoliv forem jednání.

Modul zvládne přípravu a přehledné vedení, ať už se jedná o malé komise a výbory, až po náročné jednání a sběr velkého množství připravovaných materiálů pro zastupitelstva měst a obcí a rady.

Modul Vás provede jednotlivými kroky jednání od přípravy a založení jednání na daný termín přes nachystání obsahu a programu daného jednání. Umožňuje přístup k jednotlivým bodům jednání i pro referenty a osoby, které jsou pro dané jednání nezbytné v rámci příprav materiálů a příloh.

Ano, bez příloh by samozřejmě daná jednání neměla smysl. Přílohy tak rovnou vkládáte přímo k danému bodu a rozlišujte, zda je daná příloha anonymizována či nikoli. Vkládání materiálů je možné i z připravených dokumentů ve vaší spisové službě.

Výše přístupů, povolené kroky jednotlivých fází jednání a práce jednotlivých referentů jsou nastaveny v parametrech modulů.

Modul USN je opravdu přehledný a dokáže rozlišovat i jednotlivé role pro daný typ jednání. Každý si může uživatelsky nastavit, zda bude mít plná práva měnit obsah nebo třeba vytvářet pouze přípravu, či vkládat do již přichystaných jednání a bodů dané informace.

Vedení organizace a jednání má samozřejmě právo jednotlivé kroky života jednání otevírat a uzavírat, aby bylo docíleno včasného sběru jednotlivých materiálů.

Po sběru veškerých materiálů je možná kompletní distribuce zúčastněným v různých formátech, ať už v html (jako odkazy) či kompletní PDF dokument.

Při samotném jednání pracuje zapisovatelka opět s daným modulem, veškeré informace z jednání a jeho průběhu zapisuje přímo do modulu. Důvodové zprávy, hlasování, protinávrhy, usnesení atd. USN je propojen s dalšími moduly Ginis, takže například při vytvoření jednání rovnou založí spis a jednotlivé body programu jsou automaticky do daného spisu vkládány.

V případě Cloudového řešení máte přístup do USN odkudkoliv potřebujete, a je tedy jedno, kde dané jednání momentálně probíhá.

Modul usnesení používají například na městských úřadech Moravský Beroun, Chropyně, Vrbno pod Pradědem a v řadě dalších.

Popsat USN by zabralo několik dalších stran, proto berte tento článek jako krátké shrnutí základních dovedností programu. Možnosti, které modul USN nabízí, jsou velice obsáhlé a každému uživateli se nastavují dle jeho požadavků na míru.

V případě zájmu o bližší informace mě prosím kontaktujte, domluvíme se na kompletní prezentaci a ukázky modulu v plném provozu.

 


Fotky:


Autor:

Ing. Tomáš Appl

Produkt specialista, projekt manažer

Specialista, který Vám pomůže s efektivním zvládnutím GORDIC GINIS platformy v oblasti ekonomiky, mezd, personalistiky a řízení organizace.